(096) 547-59-56

"MASTER HAIR."

Slide Slide Slide

Slide Slide Slide

Консультація перед нарощуванням волосся

Це питання хвилює всіх, кому колись приходила в голову думка про нарощування волосся.

І в цей момент важливо зрозуміти, що все залежить не тільки від правильного вибору майстра, але й від відповідального підходу до цієї процедури. Звичайно, якщо у Вас випадає волосся або воно сильно пошкоджене фарбою/хімією або дуже слабке від природи, нарощування не рекомендується зовсім. Але якщо волосся в порядку, то досить просто дотримуватися правил носіння нарощеного волосся. Вони досить прості:

Не лягати спати з мокрою головою
Обов’язково на ніч збирати волосся у хвіст/косу
Користуватися тільки спеціальною гребінцем
Наносити бальзам по всій довжині волосся під час миття голови, але не допускати його потрапляння на капсули

САМІ ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО: не затримувати з корекцією волосся!. На жаль, деякі майстри розповідають клієнтам байки про те, що можна ходити з нарощеним волоссям по півроку і нічого страшного не буде.

Не вірте! Тут і починаються проблеми. Волосся при капсульному нарощуванні можна носити до корекції не довше 4-х місяців!

ЯК ВИЗНАЧИТИ, СКІЛЬКИ ГРАМ ВОЛОССЯ НЕОБХІДНО ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ;

– Якщо у Вас рідке волосся 100-130 грам
– Якщо Ваше волосся середньої густоти 130-170 грам
– Якщо у Вас густе волосся 170-250 грам волосся

Довжина волосся. Тут мається на увазі довжина, яку Ви хочете побачити в результаті. Щоб зрозуміти, як довжина волосся Вам потрібна, потрібно взяти сантиметрову стрічку і виміряти довжину від вуха до того місця, де нарощене волосся повинне закінчуватися.

Не рекомендується нарощувати зайву кількість грам, щоб не було навантаження на Ваше волосся >Перед нарощуванням, як власне волосся, так і для нарощування повинні бити, добре вимиті шампунем з нейтральним рівнем PH і без пом’якшувальних добавок. Після миття маски і бальзами не наносити!

Дорогі дівчата, нарощування волосся зробить Вас ще ефектніше і красивіше, але не забувайте про просте дотримання правил носіння, і жодних проблем у Вас не виникне!


^ Вгору ^