(096) 547-59-56

"MASTER HAIR."

Slide Slide Slide

Slide Slide Slide

Протипоказання до нарощування волосся

Нарощування волосся  – це найлегший спосіб всього за пару-другий годин стати щасливою власницею пишних і густих локонів бажаної довжини. Однак перш, ніж наважитися на проведення цієї чудової процедури, ви повинні дізнатися про протипоказання до нарощування волосся. Адже, незважаючи на те, що деякі майстри говорять про повну їхню відсутність, таких досить багато. Розглянемо їх докладніше і спробуємо розібратися, чи дійсно в деяких випадках варто відмовитися від носіння штучних прядок. Отже, почнемо з того, що нарощування волосся протипоказане тим, хто знаходиться на хіміотерапевтичному лікуванні або приймає сильні антибіотики.


Чому? Тому, що в цей непростий життєвий період здоров’я натуральних локонів і без того страждає. Не варто посилювати ситуацію. Те ж саме можна сказати і тим представницям прекрасної статі, які страждають від серйозних захворювань шкіри голови або від надмірного випадання волосся. чотирнадцятирічного віку. У чому тут причина? У цьому, що у період
росту волосся ще досить слабке. Зміна клімату і вагітність – це ще два пункти, які включає список протипоказань до нарощування волосся.
Пов’язано це з тим, що в такі періоди природна волосся також схильне до сильного випадання. Якщо ви страждаєте від алергічних реакцій, то перед тим, як наростити волосся, вам варто проконсультуватися з фахівцем. Майстер, вибравши невелику ділянку на голові, зробить пробне нарощування. У разі відсутності алергії, ні що не завадить вам стати володаркою шикарних і довгих локонів! Як вже було сказано вище, протипоказання до нарощування волосся включають безліч пунктів. Однак деякі недбайливі, недосвідчені і просто непрофесійні майстри погоджуються проводити процедуру, незважаючи ні на що. Я рекомендую вам пам’ятати про те, що здоров’я ваших природних локонів набагато дорожче, ніж краса зачіски на кілька місяців. І дбати про неї, насамперед, ви повинні самі.


^ Вгору ^