(096) 547-59-56

"MASTER HAIR."

Slide Slide Slide

Slide Slide Slide

Слов’янське волосся

Якщо ви хочете купити волосся для нарощування найбільш гарної якості, то звернути свою увагу вам необхідно, без сумніву, на слов’янське волосся

Чому саме на них? Тому що це висококласні матеріали для нарощування волосся, які представлені на сучасному ринку. Відразу варто сказати про те, що вартість слов’янського волосся дуже і дуже висока. Крім того, існує велика ймовірність придбати підробку.

Слов’янське волосся для нарощування проходить найретельніший відбір при виробництві, його вичісують і промивають. Для складання пасмок компанії відбирають лише шовковисті та м’які волоски, які, як правило, не пофарбовані. Завдяки такому підходу, потреби у хімічній обробці не виникає. Якщо ви змогли купити волосся для нарощування слов’янського типу, то можете розраховувати на найтриваліший період їхнього носіння. Більше того, ви можете не турбуватися про те, що такі штучні локони будуть завдавати вам будь-якого клопоту, наприклад, постійно плутатися і «клацатися». Корекція нарощеного волосся слов’янського типу з використанням одних і тих же пасм проводиться до трьох-чотирьох разів. При цьому зовнішній вигляд зачіски буде незмінно чудовим та натуральним. Природно, що вам у будь-якому випадку необхідно знати і дотримуватися всіх правил догляду за нарощеним волоссям.


^ Вгору ^